Přidat RSS kanál Aktualit

Pomozte v kampani Proti srsti

Jak se můžete zapojit:

 1. Vyzvěte senátory ke schválení zákazu chovu tzv. kožešinových zvířat na www.vesvekuzi.com.
 2. Vyfoťte se s hashtagem #vesvekuzi napsaným na vlastním těle a sdílejte svoji fotografii na sociálních sítích.
 3. Ukažte obchodníkům, že si přejete nakupovat v obchodech bez kožešin, a staňte se fanoušky facebookové stránky Obchod bez kožešin. Pozvěte k účasti své přátele. Podporujte obchodníky, kteří se zapojili do programu Obchod bez kožešin. Jejich aktualizovaný seznam naleznete na webu www.obchodbezkozesin.cz.
 4. Nekupujte výrobky z pravých kožešin! Nejste-li si jisti, jak rozpoznat pravou kožešinu od umělé, pomůže Vám náš rádce do kapsy.
 5. Šiřte informace o problematice tzv. kožešinových zvířat a kožešinové módy. Na požádání Vám zašleme tištěné materiály (pište na materialy@svobodazvirat.cz).
 6. Uspořádejte ve svém městě výstavu! Zdarma Vám zapůjčíme putovní výstavu "Proti srsti" s informacemi o problematice kožešinové módy. Obsahuje celkem 8 bannerů (100 x 70 cm), které se dají snadno zavěsit. Výstavu lze zaslat i poštou. Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu vystavy@svobodazvirat.cz. Děkujeme!
 7. Máte-li možnost umístit na své stránky banner odkazující na web Proti srsti, prosím kontaktujte nás na protisrsti@svobodazvirat.cz.
 8. Můžete-li, přidejte na své internetové stránky odkaz na web Proti srsti - www.protisrsti.cz, případně na další projekty této kampaně (www.obchodbezkozesin.cz).
 9. Podpořte aktivity Svobody zvířat, jehož cílem je pomoci těm, kteří se sami nemohou bránit. Staňte se jeho členy.
 10. Činnost Svobody zvířat můžete podpořit také finančně, a sice jednorázovým darem na číslo účtu ČSOB Plzeň 235 379 860/0300 nebo trvalou podporou v podobě trvalého příkazu ze svého účtu.
 11. Pošlete nám DMS!
 12. Staňte se dobrovolníkem.
 13. Jak se zapojit do ochrany zvířat i do činnosti Svobody zvířat?
 14. Jste-li obchodník, zapojte se do celosvětového programu Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer - FFR), jehož cílem je podpora bezkožešinové módy. Díky programu informujeme zákazníky o tom, kteří návrháři, výrobci či prodejci se rozhodli nepodporovat svou činností obchod s pravými kožešinami. Aktualizovaný seznam obchodníků včetně informací, jak se do programu zapojit, naleznete na www.obchodbezkozesin.cz (případně na anglických stránkách www.furfreeretailer.com).

Aktuálně

Právě vychází letní číslo Zpravodaje Svobody zvířat 2017

27.07.2017

Dočtete se v něm např. podrobnosti o hlasování o návrhu zákazu kožešinových farem u nás v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.

Chcete vědět více?

Poděkujte senátorkám a senátorům, kteří hlasovali pro zákaz kožešinových farem

25.07.2017

Konec utrpení norků a lišek v malých klecích je téměř u konce. Ve čtvrtek 20. 7. prošla Senátem novela zákona, která vede k ukončení provozu kožešinových farem v České republice. 

Chcete vědět více?

Zákaz kožešinových farem prošel senátem!

20.07.2017

Senát dnes schválil novelu zákona na ochranu zvířat proti týrání, která navrhuje zákaz kožešinových farem v ČR. Pro podporu zákazu hlasovalo 39 senátorů a senátorek, proti byli 3. 

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz