Přidat RSS kanál Aktualit

Pomozte v kampani Proti srsti

Jak se můžete zapojit:

  1. Podepište petici za zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat v České republice a zapojte se do shánění dalších podpisů. Máte-li možnost, umístěte na svůj web banner k petici (pište prosím na e-mailovou adresu protisrsti@svobodazvirat.cz). Můžete se také přidat k Facebook stránkám s názvem Petice za zákaz tzv. chovu kožešinových zvířat v ČR.
  2. Ukažte obchodníkům, že si přejete nakupovat v obchodech bez kožešin, a staňte se fanoušky facebookové stránky Obchod bez kožešin. Pozvěte k účasti své přátele. Podporujte obchodníky, kteří se zapojili do programu Obchod bez kožešin. Jejich aktualizovaný seznam naleznete na webu www.obchodbezkozesin.cz.
  3. Nekupujte výrobky z pravých kožešin! Nejste-li si jisti, jak rozpoznat pravou kožešinu od umělé, pomůže Vám náš rádce do kapsy.
  4. Šiřte informace o problematice tzv. kožešinových zvířat a kožešinové módy. Na požádání Vám zašleme tištěné materiály (pište na materialy@svobodazvirat.cz).
  5. Uspořádejte ve svém městě výstavu! Zdarma Vám zapůjčíme putovní výstavu "Proti srsti" s informacemi o problematice kožešinové módy. Obsahuje celkem 8 bannerů (100 x 70 cm), které se dají snadno zavěsit. Výstavu lze zaslat i poštou. Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu vystavy@svobodazvirat.cz. Děkujeme!
  6. Máte-li možnost umístit na své stránky banner odkazující na web Proti srsti, prosím kontaktujte nás na protisrsti@svobodazvirat.cz.
  7. Můžete-li, přidejte na své internetové stránky odkaz na web Proti srsti - www.protisrsti.cz, případně na další projekty této kampaně (www.obchodbezkozesin.cz).
  8. Podpořte aktivity Svobody zvířat, jehož cílem je pomoci těm, kteří se sami nemohou bránit. Staňte se jeho členy.
  9. Činnost Svobody zvířat můžete podpořit také finančně, a sice jednorázovým darem na číslo účtu ČSOB Plzeň 235 379 860/0300 nebo trvalou podporou v podobě trvalého příkazu ze svého účtu.
  10. Pošlete nám DMS!
  11. Staňte se dobrovolníkem.
  12. Jak se zapojit do ochrany zvířat i do činnosti Svobody zvířat?
  13. Jste-li obchodník, zapojte se do celosvětového programu Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer - FFR), jehož cílem je podpora bezkožešinové módy. Díky programu informujeme zákazníky o tom, kteří návrháři, výrobci či prodejci se rozhodli nepodporovat svou činností obchod s pravými kožešinami. Aktualizovaný seznam obchodníků včetně informací, jak se do programu zapojit, naleznete na www.obchodbezkozesin.cz (případně na anglických stránkách www.furfreeshopping.com).

Aktuálně

Svoboda zvířat hledá fundraisera/ku

19.04.2017

Česká nezisková organizace Svoboda zvířat hledá profesionální/ho fundraisera/-ku pro spolupráci v oblasti ochrany zvířat.

Chcete vědět více?

13 měst a obcí se přidalo k akci Česko kožešiny nenosí

19.05.2017

Organizace na ochranu zvířat Svoboda zvířat uspořádala ve čtvrtek 18. května celorepublikovou akci Česko kožešiny nenosí. Cílem setkání bylo upozornit zákonodárce na to, že česká společnost kožešiny nenosí a je pro zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat.

Chcete vědět více?

Česko kožešiny nenosí (tisková zpráva)

16.05.2017

Organizace na ochranu zvířat, Svoboda zvířat, pořádá ve čtvrtek 18. května celorepublikovou akci Česko kožešiny nenosí. Účast prozatím potvrdilo na facebooku k dvěma stům lidí.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz