Přidat RSS kanál Aktualit

Svoboda zvířat vyhlašuje soutěž o nejlepší recept!

02.05.2012

Máte svůj oblíbený veganský recept? – Nenechávejte si jej pro sebe a podělte se o něj s ostatními! Svoboda zvířat vyhlašuje soutěž o nejlepší veganský recept z kuchyně jejích členů a členek.

Zadání:

Recept by měl obsahovat návod na uvaření hlavního chodu. Jídlo musí být veganské, nesmí tedy obsahovat žádné složky živočišného původu.

Pravidla soutěže:         

Každý člen může poslat maximálně jeden recept. Autorem receptu zaslaného do soutěže musí být člen Svobody zvířat. Recepty spolu s fotografií uvařeného jídla posílejte elektronicky na e-mailovou adresu clenstvi@svobodazvirat.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte heslo „Soutěž - Vaše jméno a příjmení“, soubory prosím nazvěte svým celým jménem (případně připište i své členské číslo).

Uzávěrka soutěže:       

28. června 2012

Ceny:

Tři vítězné recepty budou zveřejněny v tištěném Zpravodaji Svobody zvířat. Hlavní vítěz či vítězka získá knihu Průvodce (začínajícího) vegetariána.

Co je veganství?

Veganství je životní styl, který se snaží, tam kde je to možné a praktické, o vyloučení všech forem zneužívání a krutosti ke zvířatům - pro jídlo, oblečení a další účely. Podporuje rozvoj a využívání alternativ bez krutosti ve prospěch lidí, zvířat a životního prostředí.

Chcete-li se stát členem/členkou Svobody zvířat, na této stránce najdete bližší informace.

S jakýmikoli dotazy či připomínkami se prosím obracejte na e-mail clenstvi@svobodazvirat.cz.


Svoboda zvířat si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže.

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Konec doby klecové - pozvánka na zahájení celoevropské petice

08.10.2018

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení EVROPSKÉ OBČANSKÉ INICIATIVY v ČR za ukončení všech klecových chovů hospodářských zvířat v celé EU - 9. října od 12 hodin na Malostranském náměstí v Praze.

Chcete vědět více?

Organizace na ochranu zvířat vyzývají ministra zemědělství k zákazu cirkusů se zvířaty

08.10.2018

Organizace na ochranu zvířat Svoboda zvířat, Hlas zvířat, Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku a Advokátní kancelář Roberta Plicky předaly v pondělí 8.10.2018 “Výzvu ministrovi zemědělství”. Reagují tak na připravovanou novelu Zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání.

Chcete vědět více?

Nejnovější průzkum veřejného mínění: většina obyvatel ČR je pro rozšíření zákazu využívání zvířat v

03.10.2018

Podle nejnovějšího reprezentativního průzkumu veřejného mínění, který v září provedla agentura Focus, by s rozšířením zákazu využívání zvířat v cirkusech na alespoň volně žijící (divoká) zvířata souhlasilo 74 % občanů a občanek České republiky.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANT studio