Přidat RSS kanál Aktualit

Svoboda zvířat vyhlašuje soutěž o nejlepší recept!

02.05.2012

Máte svůj oblíbený veganský recept? – Nenechávejte si jej pro sebe a podělte se o něj s ostatními! Svoboda zvířat vyhlašuje soutěž o nejlepší veganský recept z kuchyně jejích členů a členek.

Zadání:

Recept by měl obsahovat návod na uvaření hlavního chodu. Jídlo musí být veganské, nesmí tedy obsahovat žádné složky živočišného původu.

Pravidla soutěže:         

Každý člen může poslat maximálně jeden recept. Autorem receptu zaslaného do soutěže musí být člen Svobody zvířat. Recepty spolu s fotografií uvařeného jídla posílejte elektronicky na e-mailovou adresu clenstvi@svobodazvirat.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte heslo „Soutěž - Vaše jméno a příjmení“, soubory prosím nazvěte svým celým jménem (případně připište i své členské číslo).

Uzávěrka soutěže:       

28. června 2012

Ceny:

Tři vítězné recepty budou zveřejněny v tištěném Zpravodaji Svobody zvířat. Hlavní vítěz či vítězka získá knihu Průvodce (začínajícího) vegetariána.

Co je veganství?

Veganství je životní styl, který se snaží, tam kde je to možné a praktické, o vyloučení všech forem zneužívání a krutosti ke zvířatům - pro jídlo, oblečení a další účely. Podporuje rozvoj a využívání alternativ bez krutosti ve prospěch lidí, zvířat a životního prostředí.

Chcete-li se stát členem/členkou Svobody zvířat, na této stránce najdete bližší informace.

S jakýmikoli dotazy či připomínkami se prosím obracejte na e-mail clenstvi@svobodazvirat.cz.


Svoboda zvířat si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže.

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Média informují o zpracovávání tygrů na asijské lektvary v ČR

18.07.2018

Podle dostupných informací jsou 3 lidé obviněni z neoprávněného nakládání s těly tygrů. Jedním z obviněných je i Ludvík Berousek.

Chcete vědět více?

Lucembursko je desátou evropskou zemí, která zakázala kožešinové farmy

11.07.2018

Byl schválen nový progresivní zákon na ochranu zvířat, navržený v roce 2016 ministrem zemědělství Fernandem Etgenem. Jeho součástí je i zákaz kožešinových farem.

Chcete vědět více?

Sleva pro naše členy a dárce ve Vitalpenzionu Novina****

10.07.2018

Nově máme 10% slevu* ve Vitalpenzionu Novina v Kryštofově údolí pro naše členy a dárce. Penzion se nachází v krásné přírodě a servírují zde 100% rostlinné menu.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz