Přidat RSS kanál Aktualit

Svoboda zvířat vyhlašuje soutěž o nejlepší recept!

02.05.2012

Máte svůj oblíbený veganský recept? – Nenechávejte si jej pro sebe a podělte se o něj s ostatními! Svoboda zvířat vyhlašuje soutěž o nejlepší veganský recept z kuchyně jejích členů a členek.

Zadání:

Recept by měl obsahovat návod na uvaření hlavního chodu. Jídlo musí být veganské, nesmí tedy obsahovat žádné složky živočišného původu.

Pravidla soutěže:         

Každý člen může poslat maximálně jeden recept. Autorem receptu zaslaného do soutěže musí být člen Svobody zvířat. Recepty spolu s fotografií uvařeného jídla posílejte elektronicky na e-mailovou adresu clenstvi@svobodazvirat.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte heslo „Soutěž - Vaše jméno a příjmení“, soubory prosím nazvěte svým celým jménem (případně připište i své členské číslo).

Uzávěrka soutěže:       

28. června 2012

Ceny:

Tři vítězné recepty budou zveřejněny v tištěném Zpravodaji Svobody zvířat. Hlavní vítěz či vítězka získá knihu Průvodce (začínajícího) vegetariána.

Co je veganství?

Veganství je životní styl, který se snaží, tam kde je to možné a praktické, o vyloučení všech forem zneužívání a krutosti ke zvířatům - pro jídlo, oblečení a další účely. Podporuje rozvoj a využívání alternativ bez krutosti ve prospěch lidí, zvířat a životního prostředí.

Chcete-li se stát členem/členkou Svobody zvířat, na této stránce najdete bližší informace.

S jakýmikoli dotazy či připomínkami se prosím obracejte na e-mail clenstvi@svobodazvirat.cz.


Svoboda zvířat si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže.

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Svoboda zvířat podporuje úsilí norské organizace NOAH

21.01.2018

Svoboda zvířat souhlasí s úsilím norské organizace na ochranu zvířat NOAH zabránit plánovanému masivnímu odstřelu vlků v Norsku.

Chcete vědět více?

Nový Zpravodaj Svobody zvířat IV/2017

10.01.2018

Právě vychází Zpravodaj IV/2017. Úvodní článek jsme tentokrát věnovali problematice transportů tzv. hospodářských zvířat. Ve zpravodaji se také dočtete o kampani Cirkusy bez zvířat, projektu Obchod bez kožešin nebo Sekci na ochranu koček. Nechybí ani novinky ze světa.

Chcete vědět více?

Pouze třetina prezidentských kandidátů jednoznačně podporuje ochranu zvířat

04.01.2018

Neziskové organizace Svoboda zvířat a NESEHNUTÍ se ptaly kandidátů na prezidenta na to, jak přistupují k tématu práv zvířat. Z průzkumu vyplynulo, že pouze Pavel Fischer, Marek Hilšer a Michal Horáček bezvýhradně podporují ochranu zvířat.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz