Přidat RSS kanál Aktualit

Svoboda zvířat bude na NGO Marketu

06.04.2018

Svoboda zvířat - NGO MarketVe středu 11. dubna se zúčastníme veletrhu neziskových organizací NGO Market 2018 ve Foru Karlín v Praze. Na našem stánku budeme mít informační materiály, petice k podepsání a náš e-shop.

Klíčové pro nás bude informovat o kampani Cirkusy bez zvířat, shromažďovat podpisy pod cirkusovou petici, ale i další fotky do cirkusové fotokampaně.

Pokud na veletrh vyrazíte, zastavte se od 11:00 do 19:00 na našem stánku…na kus řeči, pro úsměv, pro podepsání petice.

Děkujeme :)

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

HLASUJTE! Máme šanci získat video pro kampaň!

20.02.2019

Hlasujte pro kampaň Cirkusy bez zvířat v soutěži SocialMarie o nejlepší inovativní projekt. Výhrou je vytvoření videa pro naši kampaň. 

Chcete vědět více?

Svoboda zvířat přeje soucitného Valentýna

14.02.2019

Nic nečiní člověka lidštějším, než láska ke zvířatům. Oslavte svátek všech zamilovaných tím, že pomůžete zvířatům. PODEPIŠTE petici za zákaz chovu a využívání volně žijících druhů zvířat v cirkusech v ČR.

Chcete vědět více?

Svoboda zvířat podporuje Pro planetu

11.02.2019

Svoboda zvířat se spolu s dalšími organizacemi přidala k výzvě Pro planetu. Pro planetu je výzva občanů vládě České republiky, médiím a veřejnosti k řešení klimatické krize. A proč jsme se přidali? Protože na této planetě nežijeme sami, svými rozhodnutími ovlivňujeme přírodu a všechna zvířata, co v ní žijí.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANT studio