Přidat RSS kanál Aktualit

Přispějte svou fotografií na dobrou věc!

22.06.2010

Letní fotosoutěž pro členy Svobody zvířat

Svoboda zvířat vyhlašuje druhý ročník letní fotosoutěže pro členy. Stejně jako v loňském roce je i letos cílem soutěže vytvořit z vítězných fotografií benefiční kalendář.

Zadání - téma:

„Na zvířatech záleží“ – nebo přesněji řečeno „na VŠECH zvířatech záleží“. Člověk má
přirozený sklon uspořádávat si svůj okolní svět do kategorií – zvířata nevyjímaje. V naší společnosti jsou zvířata klasifikována jako užitková, “domácí mazlíčci”, divoká ad. a podle toho se k nim také většina lidí chová. Vaše fotografie by měly vyjadřovat, že život každého zvířete je cenný, nehledě na to, do které kategorie bývá řazeno. Zvířata by měla být vnímána jako tvorové, kteří mají hodnotu sami o sobě - nezávisle na jejich momentálním hodnocení člověkem. Cílem je navždy smazat tyto kategorie a přistupovat ke všem zvířatům s respektem.

Pravidla soutěže:

Každý člen může poslat maximálně tři fotografie. Autorem fotografie zaslané do soutěže musí být člen Svobody zvířat. Fotografie se posílají elektronicky na e-mailovou adresu clenstvi@svobodazvirat.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte heslo „Fotosoutěž_Vaše jméno a příjmení“, soubor prosím nazvěte svým celým jménem (případně připište i své členské číslo).

Uzávěrka soutěže:

1. října 2010

Technické parametry:
  • rozměr min. A5 (15 x 21 cm) - A4 (21x30 cm)
  • rozlišení 300dpi (ideálně uložené s korektním barevným profilem Adobe RGB/sRGB)
  • formát tif nebo jpeg
Ceny:

Vítězné fotografie budou zařazeny do benefičního kalendáře na rok 2011, jehož výtěžek bude věnován na podporu činnosti Svobody zvířat. Na vítěze také čeká překvapení v podobě dárku od Svobody zvířat.

 

S jakýmikoli dotazy či připomínkami se prosím obracejte na e-mail clenstvi@svobodazvirat.cz. Více informací o členství ve Svobodě zvířat naleznete zde.

 

Benefiční kalednář na rok 2010
Benefiční kalendář na rok 2010

Tento kalendář si můžete koupit v E-shopu Svobody zvířat.

 

 

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Svoboda zvířat vystoupila proti týrání zvířat

19.06.2018

V sobotu 16. května vystoupila Svoboda zvířat na demonstraci spolku STOP týrání - tvrdší tresty v Ostravě. Představili jsme naši kampaň Cirkusy bez zvířat a sbírali podpisy pod petici.

Chcete vědět více?

Hledáme lektory/lektorky ekovýchovy!

14.06.2018

Rádi byste se aktivně podíleli na činnosti Svobody zvířat? Nyní máte možnost. Svoboda zvířat vyhlašuje přijímací řízení do pozice: lektor/lektorka ekovýchovných programů pro Plzeňsko.

Chcete vědět více?

Svoboda zvířat na Veggie Parade v Praze

12.06.2018

V sobotu 9. května jsme byli na pražské Veggie Parade, šířili informace o naší kampani Cirkusy bez zvířat, sbírali podpisy pod naše petice a fotili se fotokampaně. Všem za účast děkujeme.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz