Přidat RSS kanál Aktualit

Přispějte svou fotografií na dobrou věc!

22.06.2010

Letní fotosoutěž pro členy Svobody zvířat

Svoboda zvířat vyhlašuje druhý ročník letní fotosoutěže pro členy. Stejně jako v loňském roce je i letos cílem soutěže vytvořit z vítězných fotografií benefiční kalendář.

Zadání - téma:

„Na zvířatech záleží“ – nebo přesněji řečeno „na VŠECH zvířatech záleží“. Člověk má
přirozený sklon uspořádávat si svůj okolní svět do kategorií – zvířata nevyjímaje. V naší společnosti jsou zvířata klasifikována jako užitková, “domácí mazlíčci”, divoká ad. a podle toho se k nim také většina lidí chová. Vaše fotografie by měly vyjadřovat, že život každého zvířete je cenný, nehledě na to, do které kategorie bývá řazeno. Zvířata by měla být vnímána jako tvorové, kteří mají hodnotu sami o sobě - nezávisle na jejich momentálním hodnocení člověkem. Cílem je navždy smazat tyto kategorie a přistupovat ke všem zvířatům s respektem.

Pravidla soutěže:

Každý člen může poslat maximálně tři fotografie. Autorem fotografie zaslané do soutěže musí být člen Svobody zvířat. Fotografie se posílají elektronicky na e-mailovou adresu clenstvi@svobodazvirat.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte heslo „Fotosoutěž_Vaše jméno a příjmení“, soubor prosím nazvěte svým celým jménem (případně připište i své členské číslo).

Uzávěrka soutěže:

1. října 2010

Technické parametry:
  • rozměr min. A5 (15 x 21 cm) - A4 (21x30 cm)
  • rozlišení 300dpi (ideálně uložené s korektním barevným profilem Adobe RGB/sRGB)
  • formát tif nebo jpeg
Ceny:

Vítězné fotografie budou zařazeny do benefičního kalendáře na rok 2011, jehož výtěžek bude věnován na podporu činnosti Svobody zvířat. Na vítěze také čeká překvapení v podobě dárku od Svobody zvířat.

 

S jakýmikoli dotazy či připomínkami se prosím obracejte na e-mail clenstvi@svobodazvirat.cz. Více informací o členství ve Svobodě zvířat naleznete zde.

 

Benefiční kalednář na rok 2010
Benefiční kalendář na rok 2010

Tento kalendář si můžete koupit v E-shopu Svobody zvířat.

 

 

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Podlehlo Ministerstvo zemědělství nátlaku cirkusů?

11.12.2018

V úterý 11. prosince média přinesla zprávu, že Ministerstvo zemědělství (MZe) do připravované novely zákona na ochranu zvířat proti týrání nezapracuje zákaz drezury a vystupování zvířat v cirkusech. "Působí to dojmem, že ministr Toman podlehl lobby majitelů cirkusů. Není přece v pořádku, aby podnikatelské subjekty, kterých se zákony týkají a mají tak zjevný střet zájmů, byly přizvány k jejich úpravě."

Chcete vědět více?

Jak prožít Vánoce bez krutosti

10.12.2018

Jak nadělit nejen lidem, ale i zvířatům pohodovější Vánoce? 

Chcete vědět více?

Otevřený dopis ministrovi zemědělství: proč ochránci zvířat nejsou členy expertní skupiny?

06.12.2018

Pracovní skupina k omezení drezury v cirkusech se poprvé sešla na Mze 8. listopadu. Zatímco cirkusy měly na jednání skupiny své zastoupení, ochránci zvířat nikoli. Nikdo nás s nabídkou s účastí ve skupině neoslovil, ačkoli se tématu zvířat v cirkusech podrobně věnujeme a máme problematiku, včetně vědeckých studií, zmapovanou. Rozhodli jsme se proto Mze kontaktovat a o účast ve skupině zažádat. Odpověď nám dosud žádná nepřišla.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANT studio