Přidat RSS kanál Aktualit

Připojte se k pochodům

16.11.2018

srdečně Vás zveme na protestní pochody "Politici! Cirkusy se zvířaty nechceme", které proběhnou souběžně ve středu 21.11. a to hned ve třech velkých městech ČR. 
Konkrétně v PrazeBrně a Olomouci.

Účastí nás všech dáme jasně vědět, že to myslíme se zvířaty v cirkusech naprosto vážně a nenecháme se umlčet. Nenásilnou formou ukážeme, že nenecháme téma vyšumět do ztracena. 

Věřte, že to nebude ztracená hodina Vašeho času. Dá se tím velmi mnoho dokázat!

Těšíme se na Vás!

Svoboda zvířat se zúčastní pochodu v Praze, kdo by chtěl pomoci se sbírám podpisů pod petici, rozdáváním letáčků, nebo nošením banneru, ať se ozve na e-mail:priznivci@svobodazvirat.cz

PS: Nemůžete? Podepište alespoň Výzvu ministrovi za Cirkusy bez zvířat ➤ ZDE.

S pozdravem,
Alena Buksová
péče o členy a dárce

foto  - 3569-141131

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

HLASUJTE! Máme šanci získat video pro kampaň!

20.02.2019

Hlasujte pro kampaň Cirkusy bez zvířat v soutěži SocialMarie o nejlepší inovativní projekt. Výhrou je vytvoření videa pro naši kampaň. 

Chcete vědět více?

Svoboda zvířat přeje soucitného Valentýna

14.02.2019

Nic nečiní člověka lidštějším, než láska ke zvířatům. Oslavte svátek všech zamilovaných tím, že pomůžete zvířatům. PODEPIŠTE petici za zákaz chovu a využívání volně žijících druhů zvířat v cirkusech v ČR.

Chcete vědět více?

Svoboda zvířat podporuje Pro planetu

11.02.2019

Svoboda zvířat se spolu s dalšími organizacemi přidala k výzvě Pro planetu. Pro planetu je výzva občanů vládě České republiky, médiím a veřejnosti k řešení klimatické krize. A proč jsme se přidali? Protože na této planetě nežijeme sami, svými rozhodnutími ovlivňujeme přírodu a všechna zvířata, co v ní žijí.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANT studio