Přidat RSS kanál Aktualit

Připojte se k pochodům

16.11.2018

srdečně Vás zveme na protestní pochody "Politici! Cirkusy se zvířaty nechceme", které proběhnou souběžně ve středu 21.11. a to hned ve třech velkých městech ČR. 
Konkrétně v PrazeBrně a Olomouci.

Účastí nás všech dáme jasně vědět, že to myslíme se zvířaty v cirkusech naprosto vážně a nenecháme se umlčet. Nenásilnou formou ukážeme, že nenecháme téma vyšumět do ztracena. 

Věřte, že to nebude ztracená hodina Vašeho času. Dá se tím velmi mnoho dokázat!

Těšíme se na Vás!

Svoboda zvířat se zúčastní pochodu v Praze, kdo by chtěl pomoci se sbírám podpisů pod petici, rozdáváním letáčků, nebo nošením banneru, ať se ozve na e-mail:priznivci@svobodazvirat.cz

PS: Nemůžete? Podepište alespoň Výzvu ministrovi za Cirkusy bez zvířat ➤ ZDE.

S pozdravem,
Alena Buksová
péče o členy a dárce

foto  - 3569-141131

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Podlehlo Ministerstvo zemědělství nátlaku cirkusů?

11.12.2018

V úterý 11. prosince média přinesla zprávu, že Ministerstvo zemědělství (MZe) do připravované novely zákona na ochranu zvířat proti týrání nezapracuje zákaz drezury a vystupování zvířat v cirkusech. "Působí to dojmem, že ministr Toman podlehl lobby majitelů cirkusů. Není přece v pořádku, aby podnikatelské subjekty, kterých se zákony týkají a mají tak zjevný střet zájmů, byly přizvány k jejich úpravě."

Chcete vědět více?

Jak prožít Vánoce bez krutosti

10.12.2018

Jak nadělit nejen lidem, ale i zvířatům pohodovější Vánoce? 

Chcete vědět více?

Otevřený dopis ministrovi zemědělství: proč ochránci zvířat nejsou členy expertní skupiny?

06.12.2018

Pracovní skupina k omezení drezury v cirkusech se poprvé sešla na Mze 8. listopadu. Zatímco cirkusy měly na jednání skupiny své zastoupení, ochránci zvířat nikoli. Nikdo nás s nabídkou s účastí ve skupině neoslovil, ačkoli se tématu zvířat v cirkusech podrobně věnujeme a máme problematiku, včetně vědeckých studií, zmapovanou. Rozhodli jsme se proto Mze kontaktovat a o účast ve skupině zažádat. Odpověď nám dosud žádná nepřišla.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANT studio