Přidat RSS kanál Aktualit

Poděkujte poslancům podporujícím konec kožešinových farem

11.11.2016

Konec utrpení norků a lišek v malých klecích je zase o krůček blíž. Ve středu prošla prvním čtením novela, která vede k ukončení provozu kožešinových farem v České republice a legislativní cesta tohoto návrhu může pokračovat.

Novelou zákona na ochranu zvířat proti týrání se v následujících týdnech bude zabývat sněmovní zemědělský výbor a také výbor pro životní prostředí. Druhé čtení by mělo být na programu zasedání Poslanecké sněmovny začátkem února.

 liska a mlade

Pokud s námi sdílíte radost, že první čtení přineslo pozitivní výsledek pro zvířata, níže najdete seznam těch, díky kterým se to podařilo. Chcete-li jim poslat děkovný email, máte jedinečnou příležitost.

ČSSD

František Adámek adamekf@psp.cz

Vlastimil Gabrhel gabrhelv@psp.cz

Milan Chovanec chovanecm@psp.cz

Josef Novotný novotnyj@psp.cz

Adam Rykala rykalaa@psp.cz

Markéta Wernerová wernerovam@psp.cz

Robin Böhnisch bohnischr@psp.cz

Jan Chvojka chvojkaj@psp.cz

Petr Kořenek korenekp@psp.cz

Antoním Seďa sedaa@psp.cz

Zdeněk Syblík syblikz@psp.cz

Jiří Běhounek behounekj@psp.cz

Pavel Havíř havirp@psp.cz

Igor Jakubčík jakubciki@psp.cz

Jiří Petrů petruj@psp.cz

Roman Sklenák sklenakr@psp.cz

Marie Benešová benesovam@psp.cz

Jaroslav Krákora krakoraj@psp.cz

Lukáš Pleticha pletichal@psp.cz

Jeroným Tejc tejcj@psp.cz

Jiří Zemánek zemanekj@psp.cz

Jaroslav Foldyna foldynaj@psp.cz

Stanislav Huml humls@psp.cz

Zuzana Kailová kailovaz@psp.cz

Jan Mládek mladekj@psp.cz

Pavel Ploc plocp@psp.cz

Miroslava Strnadlová strnadlovam@psp.cz

Lubomír Toufar toufarl@psp.cz

Václav Votava votavav@psp.cz

Václav Zemek zemekv@psp.cz


ANO

Richard Brabec brabecr@psp.cz

Zdeněk Soukup soukupz@psp.cz

Helena Válková valkovah@psp.cz

Josef Hájek hajekj@psp.cz

Martin Kolovratník kolovratnikm@psp.cz

Jiří Zlatuška zlatuskaj@psp.cz

Martin Komárek komarekm@psp.cz

Martina Berdychová berdychovam@psp.cz


KSČM

Marta Semelová semelovam@psp.cz

Jiří Dolejš dolejsj@psp.cz

Stanislav Grospič grospics@psp.cz

Josef Nekl neklj@psp.cz

Jiří Valenta valentaj@psp.cz

 

TOP09-S

Markéta Adamová adamovam@psp.cz

Václav Horáček horacekv@psp.cz

Jiří Koubek koubekj@psp.cz

Zdeněk Bezecný bezecnyz@psp.cz

Jitka Chalánková chalankovaj@psp.cz

Věra Kovářová kovarovav@psp.cz

Jan Farský farskyj@psp.cz

Michal Kučera kuceram@psp.cz

Herbert Pavera paverah@psp.cz

Petr Gazdík gazdikp@psp.cz

Daniel Korte korted@psp.cz

František Vácha vachaf@psp.cz

Leoš Heger hegerl@psp.cz

František Laudát laudatf@psp.cz

Martin Plíšek plisekm@psp.cz

Marek Ženíšek zenisekm@psp.cz

 

KDU-ČSL

Daniel Herman hermand@psp.cz

Ludvík Hovorka hovorkal@psp.cz

Jiří Junek junekj@psp.cz

Jiří Mihola miholaj@psp.cz

Vít Kaňkovský kankovskyv@psp.cz

 

Úsvit

Marek Černoch cernochm@psp.cz

 

Nezařazení

Petr Adam adamp@psp.cz

Jaroslav Holík holikj@psp.cz

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Nový Zpravodaj Svobody zvířat IV/2017

10.01.2018

Právě vychází Zpravodaj IV/2017. Úvodní článek jsme tentokrát věnovali problematice transportů tzv. hospodářských zvířat. Ve zpravodaji se také dočtete o kampani Cirkusy bez zvířat, projektu Obchod bez kožešin nebo Sekci na ochranu koček. Nechybí ani novinky ze světa.

Chcete vědět více?

Pouze třetina prezidentských kandidátů jednoznačně podporuje ochranu zvířat

04.01.2018

Neziskové organizace Svoboda zvířat a NESEHNUTÍ se ptaly kandidátů na prezidenta na to, jak přistupují k tématu práv zvířat. Z průzkumu vyplynulo, že pouze Pavel Fischer, Marek Hilšer a Michal Horáček bezvýhradně podporují ochranu zvířat.

Chcete vědět více?

Klidné Vánoce a vše dobré do nového roku 2018

22.12.2017

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc v roce 2017. Přejeme klidné Vánoce a vše dobré do nového roku. Děkujeme, že s námi zůstanete a že budeme moci společně měnit život zvířat k lepšímu.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz