Přidat RSS kanál Aktualit

Aktuálně

zobrazuji 7680 z 894

Pět tipů, jak zažít jako vegetarián nebo vegan dobré Vánoce

09.12.2016

Klidné Vánoce

Znáte to – i když se v sobě neustále utvrzujete sami v sobě o tom, že být vegetariánem nebo veganem je ta nejlepší věc, kterou jste kdy mohli udělat, okolí vám v různých situacích může dát najevo, že si to tak úplně nemyslí. Dokonce můžete být označeni jako divní, pomatení, vychýlení nebo nemocní.

Chcete vědět více?

Veggie Vánoce 2016 v Praze

08.12.2016

veggie_vanoce_2016

Galerie Mánes bude v neděli 11. prosince od 11 hodin patřit veganství - tak se těšte! I tento rok budete moci nakoupit na největších vánočních veggie trzích zdravé a ke zvířatům a planetě ohleduplné vánoční dárky.

Chcete vědět více?

Dnes je Mezinárodní den dobrovolníků

05.12.2016

dobrovolnici_plzen

Každý rok si 5. 12. připomínáme Mezinárodní den dobrovolníků, proto bychom chtěli jménem celé Svobody zvířat poděkovat všem našim dobrovolníkům za pomoc, která je pro práci naší organizace naprosto klíčová! 

Chcete vědět více?

Zůstaňte ve své kůži! vyzývají ochránci zvířat

25.11.2016

Ve své kůži

Při příležitosti dnešního Světového dne bez kožešin spustila organizace Svoboda zvířat novou kampaň s názvem Ve své kůži. V rámci ní vyzývají ochránci zvířat veřejnost, aby vyjádřila svůj nesouhlas s kožešinovou módou prostřednictvím fotky hashtagu #vesvekuzi napsaného na vlastním těle.

Chcete vědět více?

Taiwan - další země se zákazem testování kosmetiky na zvířatech

24.11.2016

Máme pro Vás dobrou zprávu - Taiwan rozšíří seznam zemí, v nichž platí zákaz testování kosmetiky na zvířatech!

Chcete vědět více?

Aktuálně

Nový Zpravodaj Svobody zvířat IV/2017

10.01.2018

Právě vychází Zpravodaj IV/2017. Úvodní článek jsme tentokrát věnovali problematice transportů tzv. hospodářských zvířat. Ve zpravodaji se také dočtete o kampani Cirkusy bez zvířat, projektu Obchod bez kožešin nebo Sekci na ochranu koček. Nechybí ani novinky ze světa.

Chcete vědět více?

Pouze třetina prezidentských kandidátů jednoznačně podporuje ochranu zvířat

04.01.2018

Neziskové organizace Svoboda zvířat a NESEHNUTÍ se ptaly kandidátů na prezidenta na to, jak přistupují k tématu práv zvířat. Z průzkumu vyplynulo, že pouze Pavel Fischer, Marek Hilšer a Michal Horáček bezvýhradně podporují ochranu zvířat.

Chcete vědět více?

Klidné Vánoce a vše dobré do nového roku 2018

22.12.2017

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc v roce 2017. Přejeme klidné Vánoce a vše dobré do nového roku. Děkujeme, že s námi zůstanete a že budeme moci společně měnit život zvířat k lepšímu.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz