Přidat RSS kanál Aktualit

Staňte se dobrovolníkem

Existuje mnoho způsobů, jak nám můžete pomoci v ochraně zvířat. Většinou se odvíjí od míry aktivity, kterou chcete nebo můžete věnovat.

Dobrovolníci

Chcete-li se aktivně zapojit do naší činnosti jako dobrovolník nebo dobrovolnice, sledujte prosím výzvy na našem webu (v Aktualitách), kde zveřejňujeme žádosti o pomoc v konkrétních případech. Můžete nám také napsat své dovednosti a oblasti, v kterých si myslíte, že byste nám mohli pomoci, na e-mail dobrovolnici@svobodazvirat.cz. Další tipy, jak se dobrovolně zapojit, najdete níže.

Dobrovolníci v Plzni

Plzeňská Svoboda zvířat spolupracuje s organizací TOTEM. Občanské sdružení Totem sdružuje dobrovolníky, školí je, pojistí  a vysílá do neziskových organizací, s kterými mají smlouvu. Pokud byste se chtěli stát dobrovolníky v naší plzeňské organizaci, prostředníkem je TOTEM. Na jejich stránkách vyplníte dotazník a TOTEM nás pak kontaktuje (případně se prosím obraťte rovnou na Bc. Vlastimilu Faiferlíkovou, 732 773 858).


Distribuce materiálů

Šíření osvěty o ochraně zvířat není nikdy dost. Máte-li proto zájem pomoci nám v distribuci našich informačních materiálů v rámci některé z kampaní, prosím napište si o ně na e-mail info@svobodazvirat.cz nebo si pro ně přijďte do některého z našich infocenter.

Pokud ve Vašem e-mailu uvedete i adresu, na kterou můžeme zásilku zaslat, o jaký typ materiálů máte zájem a jejich přibližné množství, velmi tím urychlíte celý proces distribuce. Materiály zasíláme zdarma (i když dobrovolnému příspěvku na poštovné se samozřejmě nebráníme).

Hledáme také zájemce, kteří by pravidelně roznášeli náš čtvrtletní tištěný Zpravodaj. Vhodná jsou zejména taková místa jako čajovny, obchody se zdravou výživou, vegetariánské restaurace apod. Máte-li zájem o tuto činnost, pište prosím na výše zmíněný e-mail.

Pomoc na infostáncích

Jste-li z Prahy nebo Plzně, můžete nám pomáhat na infostáncích, které míváme v centru měst i na různých akcích. Také hledáme lidi s autem, kteří by byli ochotni nám občas odvést věci na infostánek. V případě zájmu prosím pište na e-mail dobrovolnici@svobodazvirat.cz.

Podepište petici

Můžete se připojit k distribuci a podepisování petic:

 - petice Svobody zvířat za zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat v ČR

 - z webu www.ukaztetovlade.cz je také možné zaslat e-mail ministrovi zemědělství

Grafické práce

Pokud jste profesionální grafik/grafička, rádi využijeme občasnou pomoc s tvorbou letáků, pozvánek, bannerů atd. Pište prosím na dobrovolnici@svobodazvirat.cz

Bannery

Máte-li možnost a zájem umístit některý z našich bannerů na své webové stránky, prosím kontaktujte nás na e-mailu info@svobodazvirat.cz.

Odkazy

Můžete-li, přidejte na své internetové stránky odkaz na stránky Svobody zvířat nebo na stránky jejích projektů a kampaní (www.svobodazvirat.czwww.pokusynazviratech.cz, www.obchodbezkozesin.cz, www.netestovanonazviratech.cz, www.protisrsti.cz).

Pomoc v rámci jednotlivých kampaní

Máte-li zájem pomáhat v rámci konkrétní kampaně, podívejte se prosím na uvedené webové stránky, kde najdete více informací:

Proti srsti:
Za nahrazení pokusů na zvířatech:
Cirkusy bez zvířat

Facebook

Máte-li účet na Facebooku, můžete se stát fanouškem některé z našich skupin:

Twittter

Svoboda zvířat je na Twitteru - sledujte naše zprávy!

YouTube

Naše videa můžete sledovat na YouTube: www.youtube.com/user/Svobodazvirat.

Další možnosti

Pokud se nechcete přímo aktivně zapojit do naší činnosti, můžete naši práci podpořit finančně - buď anonymně, anebo se můžete stát naším registrovaným dárcem. Výhodou registrovaného dárcovství je, že Vám můžeme zasílat aktuality či naše nové materiály (pokud si to budete přát). Více se dozvíte v sekci Staňte se dárcem.

V neposlední řadě Vám také nabízíme příležitost k členství, jehož výhodou je, že si můžete vybrat, do jaké míry chcete být aktivní. Jedinou Vaší "povinností" je zaplacení členského příspěvku, který činí pouze 300 Kč na kalendářní rok. Pak už na Vás čekají jen samé členské výhody. Více se dozvíte v sekci Staňte se členem.

Ať  již se rozhodnete pro jakoukoli formu pomoci či podpory, velmi Vám za ni děkujeme i jménem těch, které chráníme - zvířat, která tak sama učinit nemohou!

 

  

 

Aktuálně

Oslavte s námi 20 let Svobody zvířat!

18.04.2014

Ve čtvrtek 24.4. 2014 spouštíme kampaň k 20ti letému výročí Svobody zvířat. Nenechte si ujít slavnostní zahájení v Praze!

Chcete vědět více?

Svoboda zvířat a její 20leté výročí v Chcete mě?

15.04.2014

Předsedkyně Svobody zvířat, Lucie Moravcová, byla hostem nedělního Chcete mě?

Chcete vědět více?

Nové motivy placek v E-shopu Svobody zvířat

13.04.2014

Placky s nápisy "Go vegetarian" a "Go vegan" v různých provedeních.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz