Přidat RSS kanál Aktualit

Kniha - Na zvířatech záleží


jste zde: úvodní » E-shop » AKCE!!Knihy-CD » Kniha - Na zvířatech záleží


kategorie: AKCE!!Knihy-CD
Cena: 298 Kč

Tuto knihu pro mladé čtenáře napsal Marc Bekoff, biolog, kognitivní etolog, autor řady knih, dlouholetý spolupracovník Jane Goodallové a bojovník za práva zvířat. Představuje stručný a zjednodušený úvod k rozsáhlé a složité problematice etických otázek souvisejících se zneužíváním zvířat, zvláště pro vědecký výzkum a školní výuku, ale i pro potřeby každodenního charakteru (jídlo, odívání, zábava).

 

vázaná, 224 stran, rok vydání 2009

Aktuálně

Podlehlo Ministerstvo zemědělství nátlaku cirkusů?

11.12.2018

V úterý 11. prosince média přinesla zprávu, že Ministerstvo zemědělství (MZe) do připravované novely zákona na ochranu zvířat proti týrání nezapracuje zákaz drezury a vystupování zvířat v cirkusech. "Působí to dojmem, že ministr Toman podlehl lobby majitelů cirkusů. Není přece v pořádku, aby podnikatelské subjekty, kterých se zákony týkají a mají tak zjevný střet zájmů, byly přizvány k jejich úpravě."

Chcete vědět více?

Jak prožít Vánoce bez krutosti

10.12.2018

Jak nadělit nejen lidem, ale i zvířatům pohodovější Vánoce? 

Chcete vědět více?

Otevřený dopis ministrovi zemědělství: proč ochránci zvířat nejsou členy expertní skupiny?

06.12.2018

Pracovní skupina k omezení drezury v cirkusech se poprvé sešla na Mze 8. listopadu. Zatímco cirkusy měly na jednání skupiny své zastoupení, ochránci zvířat nikoli. Nikdo nás s nabídkou s účastí ve skupině neoslovil, ačkoli se tématu zvířat v cirkusech podrobně věnujeme a máme problematiku, včetně vědeckých studií, zmapovanou. Rozhodli jsme se proto Mze kontaktovat a o účast ve skupině zažádat. Odpověď nám dosud žádná nepřišla.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANT studio