Přidat RSS kanál Aktualit

Kniha - Na zvířatech záleží


jste zde: úvodní » E-shop » Knihy-CD » Kniha - Na zvířatech záleží


kategorie: Knihy-CD
Cena: 298 Kč

Tuto knihu pro mladé čtenáře napsal Marc Bekoff, biolog, kognitivní etolog, autor řady knih, dlouholetý spolupracovník Jane Goodallové a bojovník za práva zvířat. Představuje stručný a zjednodušený úvod k rozsáhlé a složité problematice etických otázek souvisejících se zneužíváním zvířat, zvláště pro vědecký výzkum a školní výuku, ale i pro potřeby každodenního charakteru (jídlo, odívání, zábava).

 

vázaná, 224 stran, rok vydání 2009

Aktuálně

Nový Zpravodaj Svobody zvířat IV/2017

10.01.2018

Právě vychází Zpravodaj IV/2017. Úvodní článek jsme tentokrát věnovali problematice transportů tzv. hospodářských zvířat. Ve zpravodaji se také dočtete o kampani Cirkusy bez zvířat, projektu Obchod bez kožešin nebo Sekci na ochranu koček. Nechybí ani novinky ze světa.

Chcete vědět více?

Pouze třetina prezidentských kandidátů jednoznačně podporuje ochranu zvířat

04.01.2018

Neziskové organizace Svoboda zvířat a NESEHNUTÍ se ptaly kandidátů na prezidenta na to, jak přistupují k tématu práv zvířat. Z průzkumu vyplynulo, že pouze Pavel Fischer, Marek Hilšer a Michal Horáček bezvýhradně podporují ochranu zvířat.

Chcete vědět více?

Klidné Vánoce a vše dobré do nového roku 2018

22.12.2017

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc v roce 2017. Přejeme klidné Vánoce a vše dobré do nového roku. Děkujeme, že s námi zůstanete a že budeme moci společně měnit život zvířat k lepšímu.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2009 Svoboda zvířat ¦ Všechna práva vyhrazena - organizace na ochranu zvířat

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz